Strony internetowe
made in Potsdam

Atrakcyjna i zorientowana na grupę docelową szata graficzna z intuicyjnym prowadzeniem użytkownika, jak również wydajne programowanie i nowoczesne techniki internetowe to podstawy udanej strony internetowej. Równie ważna jak treść dla klienta jest optymalizacja pod kątem wyszukiwarek. Wspieramy w dotarciu do dużej liczby odwiedzających, aby w szybki i łatwy sposób pozyskać klientów.

Zoptymalizujemy Twoją obecność w Internecie

Wzrost obrotów

Zwiększ swoją sprzedaż dzięki inteligentnemu prowadzeniu użytkownika, optymalizacji wezwań do działania i mechanizmom utrzymania klienta.

Więcej komfortu

Ułatw sobie i swoim klientom korzystanie z witryny dzięki intuicyjnemu frontendowi i backendowi.

Bezpieczeństwo

Zwiększ z nami swoje bezpieczeństwo. Dzięki regularnym aktualizacjom i dodatkowym zabezpieczeniom na Twojej stronie.

Obniżenie kosztów

Zmniejsz koszty sprzedaży dzięki profesjonalistom sprzedaży 24/7. Zawsze dostępny, nawet gdy nie możesz odebrać telefonu.

Ulepszanie & modernizacja

Popraw swój wizerunek dzięki nowoczesnej obecności w Internecie (strona internetowa, wyszukiwarki i media społecznościowe).

Widoczność

Zwiększ swoją widoczność na platformach mediów społecznościowych, takich jak X-ing, Linkedin i wiele innych.

Jesteśmy Twoim partnerem

Koncepcja, planowanie projektu i realizacja
Projekty tworzenia stron internetowych i działania marketingowe online

Tworzenie stron internetowych

Koncepcja, przyjazna dla użytkownika interakcja i projekt ekranu oraz czyste programowanie dla Twojego projektu internetowego.

Marketing internetowy

Optymalizacja i marketing w wyszukiwarkach, tworzenie strategii i kampanii w mediach społecznościowych, obsługa Twoich kanałów, coaching i szkolenia.

Bezpieczeństwo IT

Strony internetowe zgodne z RODO z wysokimi standardami bezpieczeństwa i konfiguracją odpowiednich komponentów bezpieczeństwa IT

svensson-prevew

Sophie Svensson

W przypadku aohipa GmbH wszystko było dokładnie tak, jak można by sobie tego życzyć: najdokładniejsze określenie tego, co się przewiduje, super pomysły, dotrzymanie harmonogramu, elastyczność i wyrozumiałość - a podana cena nie została przekroczona. Bardzo dobry stosunek ceny do wydajności. Chapeau! Dzięki wspaniałemu zespołowi w aohipa.

Sprawdź tę realizację.
svensson-prevew

Alexander Meczulat

Po otwarciu gabinetu i kilku pierwszych miesiącach mogę powiedzieć, że stworzyli dla mnie cały profil, który nie tylko wygląda jak odlany z jednej formy, ale także spełnia moje życzenia i pomysły. Wyraźnie widać, że tutaj projektanci sami projektują i rysują. Klient może łatwo zauważyć, czy coś zostało sklecone według "zestawu konstrukcyjnego", czy też miłość do projektowania błyszczy w szczegółach. Bardzo za to dziękuję! Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Sprawdź tę realizację.
waikiki-burger

Beatrice Klabuhn

Dzięki nowej prezentacji zewnętrznej aohipa nadała naszej hawajskiej restauracji nową magię: nowoczesną, informacyjną i atrakcyjną stronę internetową z hawajskim klimatem. Miałam wiele własnych pomysłów i życzeń, które pan Lasdinat zawsze potrafił zrealizować. Nawet sprawy techniczne były wyjaśnione w taki sposób, że mogłam je zrozumieć i pojąć. Szczególne wrażenie zrobiło na mnie...

Sprawdź tę realizację.
waikiki-burger
elektrowerkzeug-winter

Steffi Winter

Firma aohipa GmbH jest synonimem wysokiego poziomu umiejętności technicznych, wyobraźni i kreatywności. Projekty i pomysły pana Lasdinata przekonały nas w pełni i były zawsze szybko realizowane przez firmę aohipa GmbH.

Sprawdź tę realizację.
elektrowerkzeug-winter

Angażujemy się i wspieramy następujące projekty

Kontaktieren Sie uns

aohipa GmbH
Hegelallee 20
14467 Potsdam